Catering

Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku od 2005 roku.

Sieć Handlowa „ Kasztelan  ” funkcjonująca do tego momentu dała się poznać jako jedna z najwyższych jakościowo placówek miasta Krakowa. Sieć Handlowa „ Kasztelan  ” zlokalizowana na trakcie królewskim z Rynku Głównego poprzez Dworzec Główny , Wawel i przepiękny Kazimierz – łączy w sobie tradycje perfekcji , uprzejmości, jakości w ofercie dla mieszkańców oraz turystów krajowych i zagranicznych . Sieć Handlowa „ Kasztelan  dostarcza swoim klientom atrakcyjne towary w szerokim ich aspekcie w umiarkowanych cenach . Personel sklepu władający językami obcymi ułatwia turystom zagranicznym ciepłe i perfekcyjne przyjęcie w starym Krakowie . Końcem 2014 roku podjęliśmy decyzję o zdecydowanym rozszerzeniu terenu działania Sieci zmieniając formułę działania – proponując tą ofertę placówkom już istniejącym oraz osobom i spółkom ,które chciałyby uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Nasze 10 -letnie doświadczenie jak również wcześniejsze działania hurtowo-detaliczne w ramach korporacji od 1997 roku pozwalają nam nieskromnie twierdzić ,że doświadczenie którym dysponujemy gwarantuje sukces , sukces który zapewni maksymalne zyski , ponadprzeciętny wizerunek i satysfakcję. Końcem 2014 roku wprowadziliśmy do działania projekt Kasztelan  – Franchising dla rozwoju ponad regionalnego Sieci Handlowej „ Kasztelan  poprzez Oddziały Franczyzy Regionu. W połowie roku 2014 powołaliśmy drugą spółkę z grupy K-Service  Spółka z o.o.

Na tej bazie stworzyliśmy perfekcyjny system zaopatrzenia o nazwie Cateringu Kasztelan  w wyroby przez nas oferowane na wszelkie spotkania służbowe i prywatne między innymi konferencje, bankiety, wesela, hucznych imieniny, grille i inne podobne spotkania. Usługa nasza jest związana z dostawą do klienta lub bez z obsługi barmańskiej. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny w przypadku kompleksowych zamień.

Dewizą Cateringu Kasztelan  ” jest:
– Oferta asortymentowa dla szerokiego spektrum odbiorców , stale aktualizowana, tak by była atrakcyjna jakościowo i cenowo,
– Kilkunastoletnie doświadczenia w imporcie i dystrybucji win i alkoholi,
– Wypracowane metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów,
– Perfekcja w wizażu i serwowaniu wyrobów oferowanych.

NASZA WIZJA:
Chcemy być dobrze zorganizowanym, prężnym podmiotem gospodarczym świadczącym usługi o najwyższej jakości dla swoich Partnerów, Klientów i Dostawców.