O GRUPIE

Kilka słów o Grupie Spółek

Pierwsza z spółek Kasztelan  GROUP to:

Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  działa na rynku od 2005 roku.

Sieć Handlowa Kasztelan    funkcjonująca do tego momentu dała się poznać jako jedna z najwyższych jakościowo placówek miasta Krakowa . Sieć Handlowa Kasztelan  zlokalizowana na trakcie królewskim z Rynku Głównego poprzez Dworzec Główny , Wawel i przepiękny Kazimierz – łączy w sobie tradycje perfekcji , uprzejmości, jakości w ofercie dla mieszkańców oraz turystów krajowych i zagranicznych . Sieć Handlowa „ Kasztelan    dostarcza swoim klientom atrakcyjne towary w szerokim ich aspekcie w umiarkowanych cenach . Personel sklepu władający językami obcymi ułatwia turystom zagranicznym ciepłe i perfekcyjne przyjęcie w starym Krakowie . Końcem 2014 roku podjęliśmy decyzję o zdecydowanym rozszerzeniu terenu działania Sieci zmieniając formułę działania – proponując tą ofertę placówkom już istniejącym oraz osobom i spółkom ,które chciałyby uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Nasze 10 -letnie doświadczenie jak również wcześniejsze działania hurtowo-detaliczne w ramach korporacji od 1997 roku pozwalają nam nieskromnie twierdzić ,że doświadczenie którym dysponujemy gwarantuje sukces , sukces który zapewni maksymalne zyski , ponadprzeciętny wizerunek i satysfakcję. Końcem 2014 roku wprowadziliśmy do działania projekt Kasztelan  – Franchising dla rozwoju ponad regionalnego Sieci Handlowej Kasztelan  ”  poprzez Oddziały Franczyzy Regionu. W połowie roku 2014 powołaliśmy drugą spółkę z grupy K-Service  Spółka z o.o.

Sieć Handlowa Kasztelan  posiada :

–  Ofertę asortymentową dla szerokiego spektrum odbiorców , stale aktualizowana, tak by była atrakcyjna jakościowo i cenowo,
–  Kilkunastoletnie doświadczenia w imporcie i dystrybucji win i alkoholi,
–  Wypracowane metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów.

ZAPEWNIAMY:
– Wyszkolenie i wszechstronną  pomoc w uruchomieniu przedsięwzięcia,
– Stałą profesjonalną opiekę,
– Atrakcyjną ofertę piw, win i alkoholi przy zachowaniu konkurencyjnych cen rynkowych,
– Atrakcyjne formy rozliczeń,
– Uczestnictwo w promocjach i innych działaniach marketingowo-reklamowych.

DODATKOWO:
– Dzięki przystąpieniu do systemu wchodzisz w układ gotowych rozwiązań handlowych i marketingowych oraz atrakcyjne i spójne elementy know-how. Wypracowane schematy działania pozwalają Ci wystartować na rynku w pełni profesjonalnie,
– Proponujemy przyjazny, partnerski system współpracy, oparty na zdrowych zasadach rozliczeń finansowych.

NASZA MISJA:
Wspólny sukces, poprzez umacnianie konkurencyjności Sieci HandlowejKasztelan  i jej Partnerów na konkurencyjnym rynku detalicznym.

NASZA WIZJA:
Chcemy być dobrze zorganizowanym, solidnym podmiotem gospodarczym, świadczącym usługi o najwyższej jakości dla swoich Partnerów, Klientów i Dostawców.